Days Gone - twórcy przedstawiają rodzaje Świrusów

Nowy materiał wideo zdradza kolejne szczegóły.

Na oficjalnym profilu PlayStation w serwisie YouTube opublikowano nowy zwiastun gry Days Gone. Twórcy w materiale wideo skupiają się na rodzajach Świrusów, czyli ludzi, którzy w świecie gry padli ofiarą wirusa.

Najpopularniejsze okazują się Rojaki, które przemieszczają się w małych grupach lub ogromnych hordach. Sposób, w jaki poruszają się w grupie, sprawia wrażenie jednego, ogromnego organizmu.

Drugim rodzajem zarażonych są Traszki. Atakują tylko wtedy, gdy Deacon, główny bohater gry, wkroczy na ich teren lub posiada niski poziom zdrowia.

W Days Gone pojawią się również Wyjce, które ściągną na bohatera całą hordę Świrusów. Ostatnim i najbardziej wymagającym rodzajem zarażonych są Łamacze. Spotkanie ich na drodze zwiastuje długą i trudną walkę.

Twórcy wskazują, że kluczem do przetrwania w świecie Days Gone jest nie tylko broń, ale również umiejętności oraz odpowiednia taktyka.

Days Gone zadebiutuje 26 kwietnia. Produkcja Bend Studio trafi wyłącznie na konsole PlayStation 4. Wszyscy zainteresowani mogą już składać zamówienia przedpremierowe. Twórcy zdradzili także, że Days Gone otrzyma dwie limitowane wersje.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami