Respawn jednak pracuje nad Titanfall?

Tymczasem Apex Legends ma już 2 mln użytkowników.

Vince Zampella, szef Respawn Entertainment, opublikował na Twitterze wiadomość, z której wynika, że studio pracuje jednak nad marką Titanfall.

Jeden z przedstawicieli Respawn na wydarzeniu zorganizowanym z okazji premiery Apex Legends przekonywał, że nowa odsłona Titanfall nie jest obecnie w produkcji. Informację sprostował teraz sam Zampella:

„Zaplanowaliśmy mnóstwo rzeczy dla Apex Legends w przyszłości. Zobowiązujemy się słuchać sugestii graczy. Będziemy również pracować nad marką Titanfall w tym roku (tak, napisałem słowo na „T”). Uwielbiamy eksperymentować w tym szalonym uniwersum!” - napisał na Twitterze.

Nie wiadomo, co dokładnie miał na myśli szef studia Respawn. Na ten moment nie można potwierdzić, że chodzi o Titanfall 3.

Tymczasem uruchomione wczoraj Apex Legends przekroczyło barierę dwóch milionów unikalnych użytkowników w niecałą dobę od premiery.

Premiera Apex Legends, darmowej gry battle royale, odbyła się w poniedziałek. W niecałe 8 godzin od udostępnienia produkcji tytuł posiadał ponad milion unikalnych użytkowników.

Apex Legends jest dostępne za darmo na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Produkcja studia Respawn Entertainment jest częścią uniwersum Titanfall. Akcja rozgrywa się 30 lat po wydarzeniach przedstawionych w drugiej odsłonie serii.

Zobacz też: Apex Legends - jak pobrać i grać na PS, PS4 i Xbox One

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami