Powieść Far Cry Odkupienie zadebiutuje w Polsce 27 lutego

Książkowy prequel Far Cry 5.

Wydawnictwo Insignis poinformowało, że Far Cry Odkupienie - książkowy prequel ubiegłorocznego Far Cry 5 - w Polsce zadebiutuje 27 lutego, a więc dokładnie dwanaście miesięcy po premierze w USA. Cenę ustalono na 39,99 zł.

Akcja powieści napisanej przez Urbana Waite'a toczy się przed wydarzeniami przedstawionymi w grze Ubisoftu. Fabuła skupia się na Mary May Fairgrave, czyli barmance, którą gracze mogli spotkać podczas rozgrywki.

Bohaterka postanawia na własną rękę zmierzyć się z dowodzoną przez Josepha Seeda sektą, która przejęła kontrolę nad hrabstwem Hope. Kobieta łączy siły z Willem Boydem - uratowanym niegdyś przez kościół Bram Edenu myśliwym, który teraz musi zrewidować swoje przekonania.

far_cry_odkupienie
Far Cry Odkupienie to prequel Far Cry 5

Zobacz: Far Cry 5 - Poradnik, Solucja

Para wspólnie spróbuje odpowiedzieć na pytanie, w jaki sposób grupa fanatyków zdobyła tak dużą władzę w regionie Montany. Oczywiście nie jest to łatwe zadanie, ponieważ kultyści nie przebierają w środkach, by utrzymać swój status.

Warto zaznaczyć, że 15 lutego na PC, PS4 i Xbox One ukaże się Far Cry New Dawn - bezpośrednia kontynuacja ubiegłorocznego Far Cry 5. W produkcji powróci między innymi Joseph Seed wraz ze swoim ugrupowaniem.

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami