Studio Respawn Entertainment zaprezentowało 4 lutego swój nowy projekt, przy czym gra od razu miała premierę. Mowa o Apex Legends, czyli darmowym battle royale w uniwersum Titanfall.

Założenia gatunku pozostają niezmienne, ale w rozgrywce bierze udział 60 graczy. Są też bohaterowie wyróżniający się osobowością i przede wszystkim umiejętnościami specjalnymi - niczym w Overwatch.

Gra jest dostępna dla wszystkich zainteresowanych, za darmo. Są też opcjonalne mikropłatności, ale skrzynki zawierają wyłącznie przedmioty kosmetyczne.

Apex Legends - jak pobrać grę

Apex Legends zadebiutowało na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Aby pobrać grę, kliknij odpowiednią platformę i przejdź do sklepu cyfrowego.

Gra w wersji na PC nie jest dostępna na Steamie, a wyłącznie w Origin. Można jednak połączyć konto z platformą Valve i zapraszać znajomych bez potrzeby dodawania ich do listy na platformie EA.

Origin wymaga założenia konta. Po przejściu na stronę, kliknij pomarańczowy przycisk „Kup teraz”, a potem stosuj się do instrukcji.

Reklama

O autorze

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Redakcja Eurogamer.pl

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie jest autorem w dziale informacyjnym. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Więcej artykułów od Przemysław Wańtuchowicz

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały

Apex Legends - gdzie lądować, najlepsze miejsca i łup

Gdzie znaleźć najlepszy łup i gdzie lądować na początku rundy.

Apex Legends - skoki, ślizgi, szybki bieg: jak się poruszać

Wskazówki dotyczące poruszania się na polu bitwy.