Resident Evil 2 - tryb 2nd run (Leon B): laboratorium, alternatywne zakończenie

Gniazdo Umbrelli, skrzydło wschodnie i zachodnie, wirus G i trzech bossów.

Po przejściu wraz z Adą przez kanały główny bohater trafi z agentką do tajnego laboratorium Umbrelli. Początek związany ze zdobyciem wkładki identyfikacyjnej i dostaniem się do wschodniego skrzydła jest niemal identyczny, jak w przypadku podstawowej kampanii.

Różnica jest taka, ważny przedmiot fabularny, czyli modulator sygnałowy, znajdujesz przy zwłokach żołnierza na platformie, z której dostajesz się do centralnej części pomieszczenia z windą.

We wschodniej części laboratorium dotrzyj do pokoju, gdzie zdobędziesz pustą probówkę. Następnie skorzystaj z komputera z prawej, gdzie wpisuje się kody w postaci czterech znaków.

Tym razem będą nieco inne niż w podstawowej kampanii. Pierwszy z nich (1) odblokouje dostęp do stanowiska, gdzie należy napełnić probówkę, a drugi (2) otworzy przejście do podziemnego kompleksu, do którego schodzi się przez szklarnię.

kody

Udaj się do laboratorium i rozwiąż zagadkę z probówkami, korzystając z następującej kolejności: niebieski, czerwony, zielony, czerwony, niebieski, czerwony, niebieski, zielony, niebieski, czerwony, zielony. Udaj się do podziemi i użyj modulatora sygnałowego na ścianie (częstotliwość URF), aby przywrócić zasilanie.

Udaj się do laboratorium, gdzie schłódź probówkę. Wróć z nią do pokoju, gdzie ją zdobyłeś i wsadź do konsoli, co spowoduje spryskanie szklarni. Udaj się teraz do niej po fioletową wkładkę do bransolety, po czym przygotuj się do ucieczki przed Tyrantem.

Skorzystaj z bransolety, aby dostać się do zachodniej części laboratorium, gdzie użyj modulatora nastawionego na częstotliwość AWS. Zdobądź próbkę wirusa G, a potem rozpocznij ucieczkę walcząc po drodze z Tyrantem G oraz super Tyrantem.

Następnie przebij się do pociągu, gdzie bohatera czeka jeszcze jedno starcie z mutantem. Trzymaj się na dystans i ostrzeliwuj jego głowę, a potem oko w paszczy, aż padnie, dzięki czemu otrzymasz dostęp do alternatywnego zakończenia.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami