Resident Evil 2 - tryb 2nd run (Claire B): kanały

Pomagamy Sherry, rozwiązujemy zagadkę szachową i uruchamiamy kolejkę linową.

Po przejściu przez komisariat i uratowaniu Sherry z sierocińca, Claire wraz z dziewczynką uciekają przed Tyrantem. W trakcie pościgu dostają się do windy, przy której goniący ich mutant zostaje zabitego przez innego, a wszystko doprowadza do upadku i zniszczenia windy, o czym dowiadujemy się z filmu przerywnikowego.

Docieramy do kanałów oraz Annette Birkin, która okazuje się matką dziewczynki. Po zakończeniu przerywnika Zanim wyruszysz w dalszą drogę warto skierować się do pobliskiego biura, gdzie znajdziesz nieco przydatnych przedmiotów, w tym amunicję.

Jest tu także skrzynia, z której warto skorzystać, jeśli posiadasz problemy z ekwipunkiem. Kiedy będziesz gotowy wróć do poprzedniego pomieszczenia i podejdź do zniszczonej barierki z prawej strony. Zeskocz z krawędzi na dół, przejdź do końca korytarza, a na koniec wskocz do ścieków.

Udaj się do pokoju kontroli, a potem przez kanał niższy do magazynu z zaopatrzeniem (po drodze zabierz dźwignię T i klucz z tablicy). Na miejscu podnieś dwie wtyczki - króla i królowej. Możesz też zabrać iskrownik.

Wtyczka wieży znajduje się za warsztatem, do którego dostaniesz się windą z poziomu kanału po użyciu dźwigni T.

zagadkaszachy

Po zebraniu wtyczek wróć do pokoju kontrolnego i rozwiąż zagadkę szachową, w której ułożenie wtyczek różni się nieco od tej z podstawowej kampanii.

  • A - król
  • B - goniec
  • C - królowa
  • D - skoczek
  • E - wieża
  • F - pion

Po otworzeniu drzwi trzeba będzie włączyć prąd w skrzynce elektrycznej. W przeciwieństwie do zwykłej kampanii tym razem trzeba przestawić wszystkie trzy przełączniki licząc od drugiego z lewej. Po walce z Williamem uwolnij Sherry i udaj się z nią do kolejki linowej.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami