Total War: Three Kingdoms - budowa imperium w nowym materiale z rozgrywką

Podbój Jedwabnego Szlaku.

Deweloperzy ze studia Creative Assembly opublikowali nowy gameplay ze strategii Total War: Three Kingdoms. Piętnastominutowy materiał skupia się na budowie imperium.

W filmie gracz kieruje dowódcą znanym jako Ma Teng. Sytuacja wyjściowa generała jest „trudna”, ale postać zapewnia bonus do dochodów ze sprzedaży jedwabiu i przypraw w wysokości 100 procent oraz zmniejsza koszty utrzymania kawalerii.

Nagranie skupia się na rozbudowie chińskiego imperium oraz próbach podbicia Jedwabnego Szlaku. W wideo przedstawiono zarządzanie różnymi aspektami państwa, w tym rekrutowanie jednostek o unikalnych dla siebie cechach - negatywnych i pozytywnych.

Zobacz: Total War: Three Kingdoms - premiera i najważniejsze informacje

Nowa odsłona cyklu zapowiada się na jedną z bardziej innowacyjnych i wyróżniających się części historycznej serii. Dużych zmian doczekał się interfejs, a twórcy opracowali nawet dwa rodzaje kampanii - romantyczną i realistyczną.

Total War: Three Kingdoms zadebiutuje 7 marca na PC.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami