Anthem - wstępne porównanie wersji PS4 Pro i Xbox One X od Digital Foundry

Na podstawie dema.

Nasi koledzy z brytyjskiej redakcji Digital Foundry opublikowali materiał, w którym porównali ze sobą demo nastawionego na sieciową rozgrywkę Anthem w wersji PS4 Pro oraz Xbox One X.

Na obu mocniejszych modelach konsol pod względem graficznym produkcja prezentuje się podobnie. Pewnym problemem są dosyć długie czasy wczytywania podczas przechodzenia między zamkniętymi i otwartymi lokacjami.

Zarówno na PS4 Pro, jak i Xbox One X dochodzi do spadków płynności. Na platformie Microsoftu w niektórych obszarach i w trakcie starć z przeciwnikami gra działa w około 25-27 klatkach na sekundę.

Zobacz: Demo Anthem - kiedy start, jak zagrać

Nieco lepiej ze strzelanką radzi sobie sprzęt Sony, szczególnie w trakcie misji i potyczek. Warto zaznaczyć, że liczba FPS znacznie wzrasta po włączeniu opcji wyświetlania obrazu w 1080p - wówczas na niewielkich planszach tytuł potrafi osiągnąć nawet 60 klatek.

Anthem zadebiutuje 22 lutego na PC, PS4 i Xbox One. Do jutra wszyscy zainteresowani posiadacze wymienionych platform mogą za darmo przetestować demo najnowszego projektu studia BioWare.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Writer

Piotrek zajmuje się w naszym serwisie głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami