Resident Evil 2 - iskrownik, magazyn z zaopatrzeniem

Broń elektryczna, którą w kanałach może zdobyć Claire.

Iskrownik jest kolejną bronią, jaką w Resdient Evil 2 może odblokować jedynie Claire. Przypomnijmy, że do momentu kanałów dziewczyna może posiadać już następujące narzędzia zagłady przeciwników:

  • Rewolwer SLS 60 - dostępny od samego początku gry.
  • Nóż - zdobywa się go niedługo po dotarciu na komisariat.
  • Granatnik GM 79 - do znalezienia w pokoju z depozytami.
  • Pistolet maszynowy MQ 11 - do znalezienia na komisariacie w zbrojowni STARS.

Jeśli chcesz zdobyć kolejne, to będzie ku temu idealna okazja podczas kompletowania wtyczek elektrycznych do zagadki szachowej. Dwie z nich, króla i królowej, znajdują się w magazynie z zaopatrzeniem leżącym na zachód od kanału dolnego.

Po znalezieniu się w środku na mapie zostanie zaznaczona nowa broń - iskrownik (1). Jest ona powiązana z zagadką związaną ze wspomnianymi wtyczkami szachowymi. Sposób jej rozwiązania jest identyczny, jak w przypadku zdobycia miotacza ognia przez Leona.

iskrownik

Wystarczy teraz podnieść go ze ściany. Po trafieniu w cel i przytrzymaniu klawisza odpowiedzialnego za celowanie iskrownik będzie wysyłał impulsy elektryczne paraliżujące cel. Jeśli przytrzymasz klawisz celowania zbyt długo, to dojdzie do wyładowania i pęknięcia przewodów.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami