Mortal Kombat 11 - Kudłaty ze Scooby-Doo w wizji dyrektora kreatywnego bijatyki

W pojedynku ze Scorpionem.

Dyrektor kreatywny Mortal Kombat 11 i całego cyklu - Ed Boon - opublikował na Twitterze grafikę przedstawiającą, jak mógłby wyglądać Kudłaty z kreskówki Scooby-Doo, gdyby trafił do bijatyki.

Na obrazku zaprezentowano bohatera słynnego serialu animowanego walczącego ze Scorpionem. Ilustracja sugeruje ponadto, że postać ma znaczną przewagę nad swoim przeciwnikiem.

Zabawny wpis Boona to oczywiście reakcja na uruchomioną niedawno petycję, w której fani proszą twórców o dodanie do powstającej bijatyki Kudłatego. Pomysł podoba się wielu graczom: do tej pory poparcie wyraziło ponad 282 tysiące internautów.

Oczywiście prawdopodobieństwo, że towarzysz Scooby'ego rzeczywiście zawita do gry jest niewielkie. W poprzednich częściach serii co prawda pojawiały się postacie z innych uniwersów, ale wizerunek przyjaciela tchórzliwego psa raczej nie pasuje do brutalnej produkcji.

Mortal Kombat 11 zadebiutuje 23 kwietnia na PC, PS4 i Xbox One, a w maju na Switch. Jedną z nowości jest rozbudowany system personalizacji, pozwalający nie tylko zmienić wygląd wojownika, ale i dostosować styl walki do własnych preferencji.

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami