Czym jest Metro Exodus? Najważniejsze informacje w materiale wideo

Fabuła, postacie, świat, rozgrywka i inne.

Na oficjalnym kanale serii gier Metro w serwisie YouTube opublikowano nowy materiał, przybliżający grę. Poruszono wszystkie najważniejsze tematy, tak aby nawet osoby nie zaznajomione z tytułem dowiedziały się, czym jest nowa produkcja 4A Games.

W pierwszych minutach filmu skupiono się na fabule. Głównym bohaterem ponownie będzie Artem. Razem z innymi śmiałkami protagonista opuści moskiewskie metro, by eksplorować świat na powierzchni. Kluczową rolę odegra pociąg oraz pory roku - historia potrwa cały rok.

Największą nowością w kontekście rozgrywki są bardziej otwarte przestrzenie, zapewniające więcej wolności. Jeśli chodzi o walkę, ponownie możemy się skradać lub pozbywać się przeciwników w bardziej standardowy sposób - jak w typowej strzelance.

Kluczowy jest również aspekt przetrwania, craftingu i modyfikacji broni.

Warto zwrócić uwagę na oceny oraz komentarze pod materiałem w serwisie YouTube. Gracze wciąż wyrażają niezadowolenie z decyzji wydawcy gry o czasowej wyłączności dla Epic Games Store.

Zobacz: Metro Exodus - premiera i najważniejsze informacje

Metro Exodus zadebiutuje 15 lutego na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Na Steamie gra pojawi się dopiero 14 lutego 2020 roku.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami