Assassin's Creed Chronicles: China za darmo na PC

Przez kilka dni.

Ubisoft przygotował niespodziankę dla posiadaczy PC. Firma we własnym sklepie udostępniła za darmo Assassin's Creed Chronicles: China, czyli poboczną odsłonę cyklu z zabójcami w kapturach.

Aby na stałe przypisać grę do swojego konta, na karcie produktu w usłudze francuskiego wydawcy trzeba kliknąć przycisk „Get it for free”. Należy się jednak spieszyć, ponieważ promocja obowiązuje jedynie do najbliższego wtorku, 5 lutego.

Tytuł jest pierwszym rozdziałem pobocznej trylogii serii Assassin's Creed, wykonanej w formule platformówki typu 2,5D. Wydarzenia przedstawiono z perspektywy kamery zamieszczonej z boku ekranu, a rozgrywka kładzie nacisk na ciche przemykanie obok wrogów.

Zgodnie z nazwą, akcję osadzono w szesnastowiecznych Chinach. Gracze wcielają się w Shao Jun - młodą zabójczynię wyszkoloną przez Ezio Auditore da Firenze. Bohaterka próbuje pomścić zamordowanych członków lokalnego Bractwa Asasynów.

Warto zaznaczyć, że w skład Assassin's Creed Chronicles wchodzą jeszcze dwie produkcje - rozgrywające się w Indiach i Rosji. Nie jest jasne, czy Ubisoft postanowi w przyszłości udostępnić obie gry za darmo.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami