Jeden z graczy ukończył odświeżone Resident Evil 2 na najwyższym poziomie trudności bez otrzymania jakichkolwiek obrażeń od przeciwników. Do napisów końcowych dotarł w nieco ponad trzy godziny.

Uwaga - możliwe spoilery!

Wyczynu dokonał internauta o pseudonimie CarcinogenSDA, kierując postacią Leona. Nie było to oczywiście proste, ponieważ na najwyższym poziomie trudności postępy w rozgrywce zapisywane są wyłącznie ręcznie, a dodatkowo wyłączone jest automatyczne celowanie.

Aby przejść produkcję bez otrzymania obrażeń od wrogów, gracz musiał zręcznie omijać przeciwników (silniejszych od oponentów na niższych stopniach), a także w odpowiedni sposób używać zgromadzonych przedmiotów.

Zobacz: Resident Evil 2 - Poradnik, Solucja

Warto zaznaczyć, że nie jest to pierwsza tego typu akcja w wykonania użytkownika. CarcinogenSDA w przeszłości w szybkim tempie ukończył również wcześniejsze odsłony cyklu wykreowanego przez firmę Capcom.

Odświeżone Resident Evil 2 dostępne jest na PC, PS4 i Xbox One.

Reklama

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Redakcja Eurogamer.pl

Piotrek zajmuje się w naszym serwisie głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.