Anthem - ulepszanie javelinów (pancerzy), zmiana broni, crafting i Kuźnia

Modyfikacja javelinów. Jak zmienić broń? Gdzie znajduje się Kuźnia?

Na tej stronie, oprócz informacji jak ulepszać javeliny, dowiesz się:

  • gdzie znajduje się Kuźnia
  • jak zmienić broń
  • jak zmodyfikować javelin
  • jak zmienić wygląd javelina
  • jak zmienić javelin na inny

Dzięki javelinom w znacznej mierze rozwijamy naszą postać, wyposażając ją w nowe zdolności, lepszą broń, a także zmieniając wygląd egzoszkieletu.

Aby zmodyfikować javelin, należy udać się do Kuźni, która znajduje się Forcie Tarsis, głównym mieście ludzi i bazie wypadowej pomiędzy misjami.

008

Na powyższej mapie zaznaczyliśmy dokładną lokalizację Kuźni (1). W rzeczywistości nie znajduje się ona w żadnym budynku. Wystarczy podejść do panelu (3), który mieści się przed wejściem na platformę z twoim javelinem (2), i aktywować go.

009

Zostaniemy przeniesieni do menu, w którym widnieją dwie zakładki:

  • Wyposażenie (4) - na tym ekranie zmienimy broń (6) oraz modyfikacje, które udało nam się zdobyć, wykonując misje. Pieczęcie/Układy/Moduły (7) (w zależności od klasy) odpowiadają za Zdolności, a Moduły (8) zwiększają statystyki javelina (pancerz, obrażenia, ilość amunicji itd.);
  • Wygląd (5) - na tym ekranie spersonalizujemy naszego pilota, zmieniając kolory, motywy i kształty poszczególnych części javelina. Opcji jest bardzo dużo.
010

W zakładce Wyposażenie i Wygląd, w każdym podzespole, znajduje się opcja Wytwórz, dzięki której możemy stworzyć nowy przedmiot, o ile oczywiście posiadamy wystarczające zasoby oraz schemat.

W Kuźni odblokujemy i zmienimy javelin na inny (Sztorm, Łowca, Śmigasz lub Kolos). Aby tego dokonać, należy kliknąć na przycisk Javeliny (9).

W prawym, górnym rogu ekranu Kuźni znajdują się informacje - podsumowanie (10) - dzięki którym bez przechodzenia do poszczególnych części javelina, szybko sprawdzimy nasze wyposażenie, w tym broń oraz Zdolności. Co więcej, sprawdzimy moc naszego pilota oraz status rzadkości (określany kolorami), na który wpływają rodzaje używanego sprzętu.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami