DLC do odświeżonej wersji Resident Evil 2, Ghost Survivors, zadebiutuje 15 lutego i będzie dostępne dla wszystkich, którzy kupili grę, za darmo - ujawnił Capcom. Dodatek wprowadzi nowe postacie i historie.

Otrzymamy scenariusze opowiadające o trzech ocalonych, którzy nigdy nie wydostali się z Racoon City. To właściciel sklepu z bronią, córka burmistrza i żołnierz.

1
Przydałaby się jakaś broń
2
Córka burmistrza będzie musiała wspiąć się na wyżyny odwagi
33
Scenariusz żołnierza prawdopodobnie wypełniono akcją

Capcom nie podał dodatkowych szczegółów, ale fabuła serii Resident Evil zdradza kilka dodatkowych informacji. Uwaga na spoilery.

Właściciel sklepu to Robert Kendo, a córka burmistrza - Katherine Warren - zostaje zamordowana przez Briana Ironsa, ostatniego szefa policji. Tożsamość żołnierza jest tajemnicą.

Zobacz: Resident Evil 2 - Poradnik, Solucja

Nowę produkcję Capcomu ciepło przyjęli zarówno gracze, jak i krytycy. „Trudno o lepsze odświeżenie gry o nieświeżych zombie” - głosi nasza recenzja Resident Evil 2.

Reklama

O autorze

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Redakcja Eurogamer.pl

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie jest autorem w dziale informacyjnym. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.