Firma Microsoft ujawniła pełną ofertę Games with Gold na luty 2019. Wśród produkcji, które bez dodatkowych opłat pobiorą abonenci Xbox Live Gold na konsolach Xbox, są Super Bomberman R i Assassin's Creed Rogue.

Posiadacze Xbox One przez cały miesiąc pobiorą platformowe Bloodstained: Curse of the Moon, nad którym pracował długoletni producent serii Castlevania. Gracze wcielają się w łowcę demonów starającego się zlikwidować upadłego anioła. Nie brakuje walk i pułapek.

Z kolei pomiędzy 16 lutego a 15 marca właściciele konsoli otrzymają Super Bomberman R, czyli kolejną odsłonę uznanego cyklu o tytułowym bohaterze. Zabawa polega na wyburzaniu ścian labiryntu i eliminowaniu wrogów za pomocą podkładanych ładunków wybuchowych.

Natomiast od 1 do 15 lutego na X360 pojawi się Assassin's Creed Rogue - poboczna część serii pozwalająca wcielić się w Templariusza, który zdradził Bractwo Asasynów. Akcję osadzono w drugiej połowie XVIII wieku.

Od 16 do 28 lutego grę o byłym zabójcy w kapturach zastąpi Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy, w którym gracze wcielają się w jednego z uczniów szkoły Luke'a Skywalkera. Co ciekawe, na początku trzeba stworzyć postać, wybierając nie tylko płeć, ale i rasę.

Tradycyjnie, dzięki opcji wstecznej kompatybilności, wspomniane produkcje z Xboksa 360 uruchomimy również na Xbox One.

Aby skorzystać z oferty, należy posiadać aktywny abonament Xbox Live Gold. By pobrać grę, wystarczy odszukać ją w sklepie Xbox Games z poziomu konsoli (należy być zalogowanym na konto z wykupioną subskrypcją Gold), a następnie potwierdzić „zakup” i ściągnąć tytuł.

Reklama

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Redakcja Eurogamer.pl

Piotrek zajmuje się w naszym serwisie głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Więcej artykułów od Piotr Bicki

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały

Assassin's Creed Rogue - Poradnik, Solucja

Opis przejścia, wszystkie misje, sekrety i znajdźki.

Abonament Xbox Game Pass trafi na Switch?

W planach są też podobno specjalne odsłony Halo, Gears i Forzy.

Najnowsze

Abonament Xbox Game Pass trafi na Switch?

W planach są też podobno specjalne odsłony Halo, Gears i Forzy.

GeForce GTX 1660 Ti w sprzedaży. Cena od 1339 zł

Karta na architekturze Turing, ale bez ray tracingu.

VR będzie istotne dla PS5 - twierdzi deweloper

Gogle przestaną być tylko gadżetem?

Reklama