Anthem - popularność wersji demo powodem przeciążenia serwerów

Problemy już naprawiono.

Udostępnione wczoraj wieczorem demo Anthem cieszy się najwyraźniej dużą popularnością - na tyle, że tuż po uruchomieniu testów, pojawiły się problemy z serwerami. EA zapewnia, że naprawiono już większość usterek.

Gracze nie mogli zalogować się do najnowszej produkcji studia BioWare. Później jednak przestała również działać infrastruktura sieciowa innych gier od Electronic Arts (w tym Battlefield 5 i FIFA 19) oraz całej platformy Origin (dzięki, Game Informer).

Przedstawiciele firmy od razu zareagowali na kłopoty. Za pośrednictwem oficjalnego konta pomocy technicznej wydawcy w serwisie Twitter zapewniono, że trwają prace nad zwiększeniem „pojemności serwerów”.

Kilka godzin temu EA rozesłało do mediów oświadczenie, w którym zaznaczono, że „główne problemy” na PC i PS4 zostały rozwiązane. Pewne trudności pojawiały się jeszcze w wersji Xbox One, ale podobno już je wyeliminowano.

Zobacz: Demo Anthem - kiedy start, jak zagrać

Demo Anthem dla abonentów Origin Access i EA Access oraz osób, które złożyły zamówienie przedpremierowe na grę, będzie dostępne do jutra - 27 stycznia. Niewykluczone, że ze względu na usterki, twórcy wydłużą okres testów.

Pełna wersja produkcji zadebiutuje 22 lutego, a w dniach 1-3 lutego odbędzie się otwarta beta projektu. „Nowa gra BioWare to przede wszystkim dobrze zaprojektowana strzelanka” - napisał Przemek we wrażeniach z wczesnej wersji.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami