Total War: Three Kingdoms - gameplay prezentuje system bohaterów

Oraz mechanikę relacji między postaciami.

Deweloperzy ze studia Creative Assembly opublikowali nowy gameplay z powstającej strategii Total War: Three Kingdoms. W materiale szczegółowo zaprezentowano system bohaterów.

Film przedstawia rozgrywkę mężczyzną znanym jako Liu Bei, który jest dowódcą, czyli reprezentantem jednej z pięciu klas, jakie pojawią się w grze. Każdy rodzaj postaci dysponuje unikalnymi zdolnościami i cechami przydatnymi w walce.

Przykładowo wspomniany bohater między innymi zwiększa możliwości jednostek podczas poszczególnych bitew, a także gwarantuje bonus do poziomu satysfakcji. Podnosi również morale swoich podwładnych.

Zobacz: Total War: Three Kingdoms - premiera i najważniejsze informacje

W nagraniu twórcy zaprezentowali też tak zwane guanxi - inspirowany chińską kulturą system relacji między postaciami. Autorzy podkreślają, że nawiązywanie kontaktów z innymi watażkami wpłynie na przebieg rozgrywki.

Total War: Three Kingdoms zadebiutuje 7 marca na PC. Gra zapowiada się na jedną z bardziej innowacyjnych i wyróżniających się odsłon historycznej serii. Dużych zmian doczekał się interfejs, a twórcy opracowali nawet dwa rodzaje kampanii - romantyczną i realistyczną.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami