Resident Evil 2 - żółte pudełko, klucz i radiowóz 7439

Zagadka związana z otworzeniem bagażnika uszkodzonego wozu policyjnego na podziemnym parkingu.

Po dotarciu na podziemny parking będziesz musiał poświęcić nieco czasu na przeszukanie pomieszczeń znajdujących się na wschód od niego. Jednym z nich jest kostnica, do której warto się udać, aby zdobyć klucz w kształcie karo.

Ważnym miejscem jest też strzelnica leżąca na północ od głównego korytarza, do którego wejdziesz z parkingu. Na biurku z prawej znajdziesz żółte pudełko (1) oraz informację (2) na temat uszkodzonego radiowozu nr 7439, w którym można jednak otworzyć bagażnik. Aby to uczynić należy zdobyć klucz.

Wejdź do ekwipunku i dokładnie obejrzyj żółte pudełko. Znajdź miejsce, w którym będziesz mógł je otworzyć. Kiedy to nastąpi zajrzyj do środka i podnieś wspomniany w notatce uszkodzony klucz.

klucz7439

Kiedy to uczynisz wróć na teren podziemnego parkingu i podejdź do radiowozu z lewej strony, w którym masz dojście do bagażnika. Przejdź na ekran ekwipunku, przyjrzyj się złamanemu kluczowi, a z drugiej strony znajdziesz przycisk otwierający wóz. Wciśnij go, dzięki czemu otworzysz bagażnik.

W środku jest kolba do pistoletu, dzięki której możesz prowadzić celniejszy ogień. Jest to jednak okupione wielkością broni. Jeśli będziesz z niej korzystał, to pistolet będzie w ekwipunku zajmował nie jedno, a dwa miejsca na przedmioty. W przypadku Claire w radiowozie znajdziesz pistolet z celownikiem laserowym JMB Hp3.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami