Resident Evil 2 - korba do mechanizmu otwierającego przejście

Narzędzie umożliwiające podniesienie stalowej blachy znajduje się w więzieniu przy parkingu.

Podczas przeszukiwania wschodniego skrzydła posterunku, a konkretnie korytarza na piętrze (2F) w pobliżu pracowni plastycznej, trafisz na zamknięte przejście. Obok niego, w ścianie, znajduje się otwór na specjalną korbę.

Narzędzie to zdobędziesz nieco później podczas kampanii, a konkretnie po pokonaniu zmutowanego bossa G Tyranta i dotarciu do więzienia sąsiadującego z podziemnym parkingiem.

To właśnie tam, po przejściu przez lokację z celami, dotrzesz do miejsca, gdzie spotkasz więźnia o imieniu Ben. Po scence przerywnikowej i odzyskaniu kontroli nad bohaterem zwróć uwagę na drewniany stolik stojący na prawo od celi. To właśnie na nim znajdziesz poszukiwaną korbę (1). Łatwo ją zauważyć, ponieważ wyróżnia się czerwonym kolorem.

korba

Ominięcie tego przedmiotu jest praktycznie niemożliwe, ponieważ jest związany z fabułą. Dzięki niemu otworzysz nie tylko drzwi na komisariacie, ale także inne przejście znajdujące się na wschód od podziemnego parkingu.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami