Resident Evil 2 - klucz trefl, kotłownia

Miejsce odnalezienia zielonego klucza w kampanii Leona.

W pierwszej części Resident Evil 2, podczas zwiedzania komisariatu oraz podziemnych terenów, natkniesz się na drzwi zamykane na różne rodzaje kluczy.

Każdy z nich jest związany z innym, karcianym kolorem. I tak w grze można odnaleźć:

Poniżej przedstawiamy sposób zdobycia ostatniego z nich. Umożliwia on otworzenie różnych przejść, których zamki posiadają taki kształt i są w kolorze zielonym. Jest on niezbędny między innymi do otworzenia archiwum w południowo zachodniej części komisariatu na parterze i zdobycia w ten sposób dźwigni do lewarka w bibliotece.

klucztrefl

Klucz trefl zdobywasz w dalszej części gry związanej z komisariatem, a konkretnie po przejściu przez podziemny parking i dotarciu do wschodniej części komisariatu.

Kiedy się tam znajdziesz udaj się na dach i zejdź na dół po drabinie. Teraz wystarczy udać się do znajdującej się na dole kotłowni, rozprawić się z kilkoma zombie i przejść do bezpiecznego pomieszczenia. Klucz będzie znajdował się na tablicy (1).

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami