Resident Evil 2 - klucz karo

Element niezbędny do otwierania niektórych drzwi znajduje się w kostnicy.

Podczas pobytu na komisariacie w Raccoon City natkniesz się na różnego rodzaju zamki. Niektóre z nich wymagają specjalnych kluczy, które są związane z kolorami w kartach. Mamy zatem cztery rodzaje kluczy:

W przypadku karo mamy do czynienia między innymi w jednym z pomieszczeń strzelnicy, która znajduje się w północnej części pomieszczeń, które można znaleźć na wschód od podziemnego parkingu.

Na wschód od niego znajduje się sporo pomieszczeń. Po przejściu przez psiarnię możesz dostać się do kostnicy na południowym wschodzie. I to jest właśnie miejsce, gdzie znajdziesz poszukiwany klucz.

karo

Jest on przy jednych ze zwłok w kostnicy. Aby ułatwić sobie zadanie możesz przeczytać notatkę, gdzie pada wybrane nazwisko. Konkretnie chodzi o ciało znajdujące się w lewej części pomieszczenia (patrząc od wejścia), które jest drugie od lewej (1). Wyciągnij mechanizm i podnieś klucz leżący przy głowie zmarłego. Uważaj, bo kiedy to uczynisz zostaniesz zaatakowany.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami