Resident Evil 2 - jak zapisać grę

Autozapisy i maszyny do pisania.

Odnowiona wersja Resident Evil 2 oferuje dwie możliwości związane z zapisywaniem naszych postępów. Pierwsza z nich, to występujący w określonych miejscach autozapis. Po dotarciu do ważnego fabularnie punktu gra zostanie zapisana automatycznie, o czym poinformuje nas odpowiednia informacja pojawiająca się w prawym górnym narożniku ekranu.

Druga możliwość zapisywania gry jest związana z maszynami do pisania (1). Jeśli taką znajdziemy to wystarczy podejść do urządzenia, z listy wybrać miejsce zapisu i je potwierdzić. Po chwili zapis będzie gotowy.

Warto w tymi miejscu dodać, że sposoby zapisu gry są zależne od poziomu trudności, jaki wybraliśmy przed rozpoczęciem rozgrywki. Na najniższym poziomie (Wspomaganie) oraz normalnym (Standardowy) dostępne są obydwie opisane powyżej opcje, a zatem autozapis oraz maszyny do pisania.

maszyna

Jeśli jednak ktoś zdecyduje się na grę na najtrudniejszym poziomie (Hardcore), to autozapisy zostaną wyłączone, a do korzystania z maszyn do pisania będą wymagane specjalne taśmy z tuszem. Jest to zatem rozwiązanie głównie dla osób nastawionych na ciężkie wyzwanie lub weteranów serii.

Jeżeli chodzi o samo wczytywanie gry, to wystarczy wejść do menu i skorzystać z opcji Załaduj grę, a następnie wybrać jeden z zapisów rozgrywki.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami