Resident Evil 2 - biurko w zachodnim biurze

Zagadka związana z imionami w jednym z biur w komisariacie policji.

Podczas przemierzania zachodniej części parteru (1F) na komisariacie znajdziesz lokację o nazwie Zachodnie biuro. W środku na jednym z krzeseł siedzi zombie-policjant, który zaatakuje bohatera, gdy ten się do niego zbliży.

W kolejnym pomieszczeniu jest z kolei gabinet z kolejnym przeciwnikiem oraz sejfem z torbą na biodra. Przyjrzyj się jednak biurkom znajdującym się na środku biura. Z lewej strony jest informacja (1) dla Leona zostawiona przez porucznika Branagha.

Wynika z niej, że pierwszym zadaniem głównego bohatera jest otworzenie biurka zablokowanego przez dwie kłódki. Aby je otworzyć należy ustawić w zamku pierwsze litery nowych kolegów z pracy.

Aby poznać ich imiona i nazwiska należy przejrzeć ich biurka i odnaleźć tabliczki lub dokumenty z ich danymi. Część z nich stoi na biurku, a pozostałe mogą znajdować się w ich pobliżu, na przykład leżeć na ziemi.

biurko

Z lewej strony są to następujące osoby:

  • Neil (2)
  • Elliot (3)
  • David (4)

Natomiast jeśli chodzi o prawą stronę są to:

  • Marvin (5)
  • Rita (6)
  • George (7)

A zatem hasło do lewej kłódki, to NED, natomiast do prawej to MRG. Odblokowanie biurka zapewni dostęp do powiększonego magazynka do pistoletu, dzięki któremu możesz pomieścić więcej pocisków oraz szybciej przeładowywać broń.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami