Resident Evil 2 - zaklejona skrzynka w głównym holu

Zagadka, w której konieczne będzie zdobycie noża.

Niedługo po rozpoczęciu gry dotrzesz na komisariat policji, a konkretnie do głównego holu na parterze. Początkowo będziesz mógł się tu głównie rozglądać, ponieważ większość przejść będzie zablokowana.

Jeśli przejdziesz nieco dalej, to na pewno zwrócisz uwagę na skrzynkę elektryczną (1), która jest owinięta policyjną, żółtą taśmą. Znajdziesz ją na lewo od głównego wejścia, którym docierasz na komisariat. Z początku możesz się jej tylko przyjrzeć, ponieważ nie będzie możliwości pozbycia się taśmy.

Dopiero w nieco dalszej części gry, a konkretnie po odnalezieniu noża, będziesz mógł zająć się skrzynką. Wtedy wystarczy do niej podejść i przeciąć taśmę. Po uczynieniu tego możesz przywrócić zasilanie i tym samym otworzyć przejście z lewej (2), które prowadzi do zachodniej części komisariatu.

skrzyniatasma

Warto dodać, że zdobycie noża odbywa się niejako automatycznie podczas kampanii, a samo dostanie się do skrzynki też jest związane z wątkiem głównym.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami