Resident Evil 2 - bezpiecznik do skrzynki

Zagadka związana z miejscem ukrycia części elektrycznej na komisariacie policji.

Niedługo po rozpoczęciu kampanii fabularnej i dotarciu na komisariat policji, będziesz musiał przejść z głównego holu do wschodniego skrzydła budynku. Robisz to przechodząc przez pod stalowymi drzwiami z gwiazdą i napisem R.P.D.

Szybko przekonasz się, że w nowej lokacji panują ciemności, a bohater musi korzystać z latarki. Z lewej strony korytarza, na ścianie, znajdziesz skrzynkę elektryczną (1). Kiedy się jej przyjrzysz okaże się, że brakuje jednego bezpiecznika, przez co skrzydło spowija mrok.

W chwili obecnej nie będziesz jednak w stanie w żaden sposób rozprawić się z tym problemem. Bezpiecznik do skrzynki znajduje się bowiem w sąsiednim pomieszczeniu, czyli Wschodnim biurze.

Na początku nie będzie jednak możliwości wejścia do środka. Dopiero wraz z postępami w fabule i zdobyciu specjalnego narzędzia, pozwalającego na niszczenie łańcuchów na drzwiach, będziesz mógł dostać się do pomieszczenia.

bezpiecznik

Bezpiecznik, nazwany w grze Częścią elektryczną, znajdziesz na jednym z biurek w lokacji. Po jego podniesieniu wróć do skrzynki i skorzystaj z niego. W ten sposób przywrócisz zasilanie, dzięki czemu nie tylko rozświetlisz wschodnie skrzydło, ale będziesz mógł też wrócić do głównego holu.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami