Resident Evil 2 - klawisze do konsoli w pokoju z depozytami

Lokacje przycisków pozwalających otworzyć wszystkie szafki.

W trakcie przeszukiwania komisariatu w zachodniej części parteru możemy wejść do pokoju z depozytami. Znajduje się tu kilka zamkniętych szafek, które można otwierać przy pomocy konsoli. Wystarczy wpisać numer szafki i go zatwierdzić. Jest to to samo pomieszczenie, w którym jest także strzelba.

Problem w tym, że na konsoli brakuje dwóch cyfr - 2 oraz 3. O problemach z mechanizmem informuje też notatka leżąca z lewej strony pomieszczenia. Bez uzyskania dostępu do klawiszy nie będziemy w stanie otworzyć wszystkich szafek.

Pierwszy poszukiwany klawisz możesz znaleźć na drugim piętrze (2F), gdzie możesz dostać się z poziomu klatki schodowej. Chodzi konkretnie o szatnię dla policjantów oraz pomieszczenie z prysznicami (początkowo nie możesz przejść dalej z powodu gorącej pary).

Z prawej strony szatni, na półce z ręcznikami, znajduje się przenośny sejf, a na ścianie wisi instrukcja z nim związana. Jeśli rozwiążesz zagadkę związaną z tym urządzeniem, to w nagrodę otrzymasz pierwszy klawisz, który możesz użyć jako zastępnik cyfry 2 lub 3.

klawisz1

Drugi z klawiszy też znajdziesz w przenośnym sejfie. Jest on w pralni w południowo zachodniej części posterunku na poziomie 2F. Aby się do niego dostać wymagany jest klucz karo, który może zdobyć jedynie Claire (dzięki, tomskijaw).

Reklama

Skocz do komentarzy (8)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (8)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami