PUBG Lite to darmowa wersja znanego battle royale, dla słabszych komputerów

Grę uruchomimy podobno na zintegrowanej karcie graficznej.

Studio PUBG Corporation oraz firma Bluehole poinformowały, że ruszyły testy wersji beta gry PUBG Lite, czyli darmowej wersji PlayerUnknown's Battlegrounds, przeznaczonej dla słabszych komputerów.

Obecnie beta jest dostępna wyłącznie w Tajlandii, ale w przyszłości dostęp rozszerzy się na inne regiony. Nie wiadomo jednak, kiedy gra trafi na rynek europejski.

PUBG Lite stworzono oczywiście w oparciu o pierwowzór, ale darmowa wersja ma na tę chwilę tylko jedną lokację - Erangel (podstawowa mapa, dostępna w oryginalnej grze od początku). Z czasem twórcy uzupełnią produkcję o nowe elementy. W rozgrywce również bierze udział 100 zawodników.

„Sprawiliśmy, że grą można się cieszyć nawet posiadając słabą konfigurację sprzętową, np. komputery i laptopy ze zintegrowaną kartą graficzną” - zapewniają deweloperzy.

Minimalne i rekomendowane wymagania PUBG Lite prezentują się następująco:

wym

Zobacz: PlayerUnknown's Battlegrounds - poradnik i najlepsze porady

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami