Fallout 76 - beta PvP zaplanowana na marzec. Szczegóły trybu

Gracze przeciwko graczom.

Tryb PvP w Fallout 76 to Przetrwanie - poinformowała Bethesda na oficjalnym blogu. Wariant zadebiutuje najprawdopodobniej w marcu w fazie beta i nie będzie zawierał ograniczeń występujących w podstawowej rozgrywce.

W Przetrwaniu każda osoba nie należąca do drużyny automatycznie staje się wrogiem. Można więc eliminować wszystkich graczy, bez ograniczeń dotyczących zadawanych obrażeń.

Nie zabraknie systemu skalowania, by pomóc nowym zawodnikom w walce z weteranami, ale osoba mająca na wyposażeniu lepsze bronie i więcej amunicji zawsze będzie miała przewagę.

fal2
Przetrwanie to tryb dla „bardziej ambitnych graczy”

Nowy tryb to większe ryzyko, ale też cenniejsze nagrody. W przypadku śmierci utracimy wartościowe przedmioty (nie podano jednak szczegółów), ale pokonując wroga zyskamy 2 razy więcej pieniędzy niż podczas domyślnej rozgrywki.

Twórcy zrezygnowali z systemu zemsty. Wyeliminowani zawodnicy będą się odradzać wyłącznie w swoich obozach.

Przetrwanie będzie osobnym trybem do wyboru w menu - zaraz obok dotychczasowego wariantu, nazwanego Przygodą. Gracze będą mogli użyć swoich starych postaci, ale Bethesda zachęca do stworzenia nowych.

Zobacz: Fallout 76 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami