Trailer Resident Evil 2 Remake przypomina o premierze

Plus: gameplay z początku kampanii.

Jutro na rynku zadebiutuje Resident Evil 2 Remake, czyli odświeżona wersja horroru wydanego oryginalnie w 1998 roku. Capcom opublikował zwiastun przypominający o debiucie.

Trzyminutowy materiał pełni funkcję wstępu do produkcji. Trailer przedstawia dwójkę głównych bohaterów - Leona i Claire - którzy starają się przeżyć w mieście opanowanym przez stwory oraz mutanty.

Nagranie potwierdza również, że po premierze gra wzbogaci się o darmowy tryb rozgrywki o nazwie Ghost Survivors. W wariancie celem graczy jest przetrwanie i wykonywanie losowo generowanych wyzwań i misji. W trakcie zabawy zdobędą punkty, które wydadzą na przedmioty kosmetyczne.

Zobacz: Resident Evil 2 (Remake) - premiera i najważniejsze informacje

W międzyczasie dziennikarze serwisu IGN opublikowali filmy prezentujące początkowy kwadrans kampanii fabularnej tytułu - zarówno z perspektywy Leona, jak i Claire. Obie postacie otrzymały odrębne scenariusze, choć nie zabrakło wspólnych sekwencji.

Resident Evil 2 Remake zadebiutuje 25 stycznia, na PC, PS4 i Xbox One. „To pewnego rodzaju rewolucja. Twórcom skutecznie udało się zaprezentować coś, co przypomina grę sprzed 21 lat i nie jest zupełnie inną produkcją” - napisał Łukasz w naszej recenzji, przyznając srebrną Rekomendację.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami