Ogłoszono e-sportową Ligę Farming Simulator

Kto szybciej skosi zboże?

Giants Software, producent odpowiedzialny za popularną farmerską serię, ogłosił w swoim komunikacie prasowym powstanie e-sportowej ligi Farming Simulator. Wciąż nie wiadomo, kiedy mogą wystartować rozgrywki.

Rywalizacja w Lidze Farming Simulator odbędzie się w ramach 10 turniejów w całej Europie. Wyłonione najlepsze drużyny zmierzą się ze sobą i powalczą o tytuł Mistrza Farming Simulator, a także 100 tysięcy euro w nagrodach. Pula wszystkich nagród wyniesie z kolei 250 tysięcy euro.

1
A było tak blisko...

„W grze spotkają się dwie trzyosobowe drużyny, które zawalczą ze sobą o to, która jest najlepsza w polu. Sama rozgrywka pozostanie oczywiście wierna swoim rolniczym korzeniom i połączy prawdziwą pracę w polu, taką jak żniwa, z angażującymi i stanowiącymi wyzwanie elementami gry” - czytamy w oficjalnym komunikacie.

E-sportowa farmerska liga oprze się na najnowszej części gry, czyli Farming Simulator 19. Całość prawdopodobnie bazować będzie na dobrze znanych aktywnościach, a więc głównie pracy w polu.

W tym miejscu warto przypomnieć Mistrzostwa Farming Simulator. Na powyższym filmie oglądamy zmagania drużyn w układaniu kostek ze słomy. W konkurencji tego typu liczą się przede wszystkim precyzja i czas, a także współpraca z partnerami z drużyny. Emocji nie powinno zatem zabraknąć.

Farming Simulator 19 to najnowsza odsłona popularnej serii, w której zarządzamy gospodarstwem, wynajmujemy ludzi, a także sami aktywnie pracujemy w polu. Gra ukazała się na rynku 20 listopada ubiegłego roku na PC, PS4 i Xbox One.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami