Days Gone - nowy gameplay, stary motocykl i walka o przetrwanie

Gra zmierza wyłącznie na PS4.

Firma Sony opublikowała nowy materiał przybliżający różne elementy Days Gone. Nowe nagranie skupia się na motocyklu, który posłuży graczom do eksplorowania otwartego świata.

Jednoślad jest głównym środkiem transportu w powstającej produkcji. W trakcie jazdy trzeba będzie jednak zwracać uwagę na ilość paliwa w baku, ponieważ bez benzyny maszyna nie ruszy. Nie obejdzie się też bez konieczności naprawiania uszkodzonej jednostki.

Pojawi się również opcja dostosowania wyglądu pojazdu do własnych preferencji. Do tego możliwość udoskonalania poszczególnych części motocyklu, co z kolei przełoży się na poprawę jego ogólnych osiągów.

Zobacz: Days Gone - premiera i najważniejsze informacje

Podobnie jak konie w Red Dead Redemption 2, maszyna pozwoli przechowywać dodatkowe zapasy uzbrojenia i amunicji w specjalnych torbach. Maksymalną pojemność tych ostatnich gracze zwiększą podczas zabawy.

Days Gone zadebiutuje 26 kwietnia, tylko na PS4. Akcję osadzono w świecie opanowanym przez stwory przypominające zombie, a głównym bohaterem jest Deacon - motocyklista starający się przetrwać w nieprzyjaznym środowisku.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami