Jedno z wyzwań 8 tygodnia 7 sezonu rozgrywek w Fortnite wiąże się ze znalezieniem gwiazdki. Należy szukać między tajemniczą klapą, wielką kamienną damą i niepewną platformą.

Weterani Fortnite są już przyzwyczajeni do tego typu zadań: twórcy gry dają nam wskazówki odnośnie lokalizacji pewnych wyróżniających się punktów na mapie, a my musimy znaleźć skarb, który znajduje się między nimi.

Jak zwykle, to do ciebie należy decyzja, czy przejdziesz od razu do lokalizacji gwiazdki, czy zdecydujesz się na zabawę w poszukiwacza skarbów i odkryjesz miejsca oznaczone przez twórców. Pamiętaj, że do wykonania zadania nie potrzebujesz karnetu bojowego.

k1

Tajemnicza klapa, wielka kamienna dama i niepewna platforma - mapa

Jeżeli chcesz wykonać zadanie w pełni i nie pomijając żadnego kroku w drodze po skarb, zacznij od identyfikacji przynajmniej jednej wskazówki zostawionej przez twórców. Gdy poznasz lokalizację wszystkich trzech miejsc, dowiesz się, gdzie leży gwiazdka.

W tym tygodniu zadanie nie jest takie proste. Zarówno „tajemniczych klap” i „niepewnych platform” jest na mapie w Fortnite co najmniej kilka. Najważniejszą wskazówką pozostaje więc „wielka kamienna dama” - to od niej powinieneś rozpocząć poszukiwania.

Oto lokalizacje wszystkich miejsc:

  • wielka kamienna dama jest tylko jedna na całej mapie. Znajduje się na szczycie góry wznoszącej się w Płaczącej Puszczy. Dama jest okrążona przez inne mniejsze kamienie
  • niepewną platformę znajdziesz na ciężarówce zwisającej z klifu na krańcu mapy - na wschód od Płaczącej Puszczy
  • tajemniczą klapę ukryto w północno wschodniej części Płaczącej Puszczy
k2

Lokalizacja gwiazdki - mapa

Niezależnie od tego, czy odgadłeś wskazówki dotyczące trzech wspomnianych miejsc czy nie, możesz od razu przejść do najważniejszego punktu, czyli zdobycia gwiazdki.

Skarb znajduje się na niewielkim wzniesieniu na wschód od Płaczącej Puszczy (kwadrat J3).

k3

Już podchodząc do lądowania zobaczysz niewielki fragment ziemi bez trawy w południowo zachodniej części góry. Podejdź do tego miejsca i użyj wskazanego na ekranie przycisku, by zakończyć zadanie.

Wróć do strony głównej: Fortnite: sezon 7 - wyzwania tygodniowe

Reklama

O autorze

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Redakcja Eurogamer.pl

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie jest autorem w dziale informacyjnym. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Więcej artykułów od Przemysław Wańtuchowicz

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały

Najnowsze

Abonament Xbox Game Pass trafi na Switch?

W planach są też podobno specjalne odsłony Halo, Gears i Forzy.

GeForce GTX 1660 Ti w sprzedaży. Cena od 1339 zł

Karta na architekturze Turing, ale bez ray tracingu.

VR będzie istotne dla PS5 - twierdzi deweloper

Gogle przestaną być tylko gadżetem?

Reklama