Metro Exodus - broń i modyfikacje w nowym materiale z gry

Do wyboru, do koloru.

W nowym zwiastunie Metro Exodus twórcy gry zaprezentowali większość rodzajów broni, która będzie dostępna w trakcie postapokaliptycznej przygody. Z materiału dowiadujemy się również więcej na temat systemu modyfikacji arsenału.

Fabuła gry skupia się na przeprowadzeniu grupy ocalałych przez tereny Rosji w poszukiwaniu nowego domu. To niebezpieczne terytoria, a w trakcie wędrówki zmierzymy się z wieloma różnymi wrogami. Według twórców, system broni w Metro Exodus został poważnie odświeżony w porównaniu do poprzednich części. Możemy oczywiście działać zarówno z użyciem głośnej siły ognia, jak i po cichu, korzystając chociażby z kuszy.

Istotnym elementem rozgrywki będzie modyfikacja broni. W trakcie wędrówki możemy rozwijać nasz arsenał, by dostosować go konkretnego zadania czy nagłej sytuacji. O broń trzeba będzie także zadbać: czyścić i utrzymywać w odpowiednim stanie, co zapobiegnie jej przegrzaniu i zacinaniu się.

W materiale wideo zaprezentowanych zostało kilka przykładów użycia broni - od pistoletu, rewolweru, broni maszynowej, strzelby czy karabinów. Możemy także bliżej przyjrzeć się wspomnianemu już systemowi modyfikacji, który znacząco zmienia parametry sprzętu, dzięki czemu możemy dostosować go do własnych upodobań.

Metro Exodus ukaże się 15 lutego 2019 roku na PC, PS4 i Xbox One, w polskiej wersji językowej (napisy).

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami