Fallout 76 nie przejdzie na model Free to Play - zapewnia Bethesda

Firma dementuje plotki.

Przedstawiciele firmy Bethesda odnieśli się do spekulacji sugerujących, że nastawione na rozgrywkę wieloosobową Fallout 76 w najbliższym czasie przejdzie na model Free to Play.

Gracze zauważyli, że pudełkowe wydanie produkcji wycofano z oferty amerykańskiego EB Games i innych sklepów. W związku z tym wysnuto wniosek, że w najbliższym czasie twórcy udostępnią grę za darmo (dzięki, DSO Gaming).

„Nie ma ani ziarna prawdy w tych plotkach” - napisała Bethesda na swoim oficjalnym profilu w serwisie Twitter, odpowiadając na pytanie jednego z zaniepokojonych internautów o wspomniane doniesienia.

fallout_76_f2p_plotki
Fallout 76 nie zostanie udostępniony za darmo

Zobacz: Fallout 76 - Poradnik, Solucja

Innymi słowy, Fallout 76 nie przejdzie na model Free to Play - przynajmniej w najbliższym czasie. Twórcy nadal zamierzają sprzedawać sieciowy tytuł jako tradycyjną grę za pełną cenę.

Produkcja ukazała się w listopadzie ubiegłego roku. Gracze przemierzają postapokaliptyczne pustkowia Wirginii Zachodniej wspólnie z innymi użytkownikami, podejmując się realizacji różnych aktywności.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami