W ofercie sklepów internetowych pojawiła się edycja kolekcjonerska powstającej bijatyki Mortal Kombat 11 w wersji PC, PS4 i Xbox One. Cenę wydania ustalono na 1300 zł.

Najważniejszym elementem limitowanego pakietu, który jest dostępny między innymi w Muve.pl, jest statuetka z wykonaną w skali 1:1 repliką maski Scorpiona, czyli jednego z najbardziej znanych wojowników w serii.

W skład edycji kolekcjonerskiej wejdzie również metalowe pudełko na płytę z grą, magnes oraz specjalne zaświadczenie autentyczności. Do tego Kombat Pack - zestaw uprawniający do pobrania dodatkowych postaci, które trafią do produkcji po premierze.

mortal_kombat_11_kolekcjonerka
Edycja kolekcjonerska Mortal Kombat 11

Warto zaznaczyć, że osoby zamawiające przed premierą jakąkolwiek wersję bijatyki otrzymają bonus w formie postaci Shao Kahna. Zapewnią sobie też dostęp do testów beta, które rozpoczną się 28 marca.

Mortal Kombat 11 zadebiutuje 23 kwietnia na PC, PS4 i Xbox One, a w maju na Switch. Jedną z nowości jest rozbudowany system personalizacji, pozwalający nie tylko zmienić wygląd wojownika, ale i dostosować styl walki do własnych preferencji.

Reklama

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Redakcja Eurogamer.pl

Piotrek zajmuje się w naszym serwisie głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Więcej artykułów od Piotr Bicki