FIFA 19 - aktualizacja obniża skuteczność finezyjnych strzałów

Oraz uderzeń w ramach wyczucia czasu.

EA Sports opublikowało nową aktualizację gry FIFA 19 w wersji PC (na konsolach pojawi się wkrótce). Twórcy znacząco obniżyli skuteczność strzałów - finezyjnych oraz wykonywanych w ramach systemu wyczucia czasu.

Ten ostatni jest specjalną mini-grą, która polega na wciśnięciu przycisku drugi raz. Jeżeli gracz zrobi to w odpowiedniej chwili (symbolizowanej kolorem zielonym), kierowany piłkarz powinien posłać piłkę znacznie precyzyjniej.

Dotychczas jednak nawet w przypadku niepowodzenia futbolówka bardzo często trafiała do siatki. W aktualizacji obniżono dokładność uderzeń wykonanych w złym momencie - na czerwonym lub żółtym polu. Do tego zwężono maksymalną szerokość obszaru zielonego.

fifa_19_strzaly01
Skuteczność finezyjnych strzałów ze złym wyczuciem czasu (przed zmianami)
fifa_19_strzaly02
Skuteczność finezyjnych strzałów ze złym wyczuciem czasu (po zmianach)

Zobacz: FIFA 19 - poradnik i najlepsze porady

Poza tym zmniejszono efektywność strzałów finezyjnych - standardowych i wyprowadzanych w połączeniu z systemem wyczucia czasu. W związku z tymi ostatnimi twórcy usunęli również usterkę sprawiającą, że kopnięcia miały mniejszy margines błędu.

Ponadto aktualizacja obniża prędkość bramkarzy w sytuacji, gdy zawodnikiem kieruje gracz, o co fani prosili od pewnego czasu. Zaimplementowano też dodatkowe usprawnienia do trybów kariera i wirtualne kluby.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami