Activision sprzedaje uśmieszek jako celownik w Call of Duty: Black Ops 4

Nietypowy dodatek kosmetyczny.

W cyfrowym sklepie z przedmiotami w nastawionej na sieciowe zmagania strzelance Call of Duty: Black Ops 4 pojawił się nietypowy dodatek kosmetyczny - celownik w kształcie emotikony uśmiechu.

Zadowoloną buzię zainteresowani mogą kupić za wirtualną walutę nabywaną wyłącznie za prawdziwe pieniądze. Cenę wspomnianego elementu ustalono na 200 punktów COD, co odpowiada 9 zł.

Po dokonaniu transakcji, standardowy celownik wyświetlany na środku ekranu zostanie zastąpiony przez zielony uśmieszek. Oczywiście dodatek nie wpływa na rozgrywkę, jedynie pełniąc funkcję ozdoby.

black_ops_4_usmiech
Uśmiech!

Zobacz: Call of Duty: Black Ops 4 - poradnik i najlepsze porady

Nie jest to oczywiście jedyny tego typu przedmiot dostępny w Call of Duty: Black Ops 4. W okresie świątecznym gracze mogli nabyć czerwoną kropkę, z pomocą której namierzali rywali w trakcie zmagań.

Część graczy krytykuje jednak podejście Activision - wydawcy gry - do kwestii transakcji cyfrowych. Szczególnie, że w poprzednich częściach cyklu punkty COD można było zdobyć także podczas zabawy, w związku z czym uśmieszek był darmowy.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami