Już dziś - 25 stycznia - na PC, PlayStation 4 i Xbox One debiutuje Resident Evil 2, czyli odświeżona wersja gry z 1998 roku. Przygotowaliśmy spis ofert w wybranych sklepach.

Tytuł to prawdziwy remake. Deweloperzy przygotowali właściwie nową grę, odświeżając oprawę audiowizualną, zmieniając przestarzałą pracę kamery i mechanizmy rozgrywki, ale zachowując klimat i ogólny zamysł pierwowzoru.

reban

Oferty

Gra jest dostępna na PC, PS4 i Xbox One.

PC:

PS4:

Xbox One:

W Resident Evil 2 rdzeniem rozgrywki jest eksplorowanie lokacji, rozwiązywanie zagadek i oczywiście walka z różnym typem przeciwników - głównie zombie. Klimatyczne fragmenty z nieco wolniejszym tempem poprzeplatano dynamiczną walką.

Wcielamy się w Leona S. Kennedy'ego oraz Claire Redfield, czyli postacie dobrze znane miłośnikom oryginału. Na skutek nieszczęśliwych wydarzeń bohaterowie rozdzielają się i muszą samodzielnie stawić czoło epidemii.

Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Reklama

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały

RekomendacjaResident Evil 2 - Recenzja

Nowa gra zbudowana na starych fundamentach.

Resident Evil 2 - Poradnik, Solucja

Opis przejścia, znajdźki, zagadki, łamigłówki, kody, szyfry i sekrety.

Resident Evil 2 - tryb 2nd run (Leon B): laboratorium, alternatywne zakończenie

Gniazdo Umbrelli, skrzydło wschodnie i zachodnie, wirus G i trzech bossów.

VideoGramy w Anthem

Misja poboczna.