Eurogamer.pl drugim serwisem o grach w Polsce - 1,43 mln UU w grudniu

Plus statystyki Gemius / PBI dla serwisów o grach w grudniu.

Miło nam poinformować, że serwis Eurogamer.pl w grudniu 2018 roku odwiedziło aż 1,43 miliona unikalnych użytkowników (dane według Google Analytics). Oznacza to, że jesteśmy wiceliderem wśród dedykowanych serwisów o grach w Polsce.

W grudniu odnotowaliśmy również niemal 35-procentowy wzrost oglądalności względem analogicznego okresu w 2017 roku, kiedy to odwiedziło nas 1,05 miliona użytkowników.

Naszą pozycję drugiego serwisu o grach w Polsce potwierdzają również grudniowe dane statystyczne badania PBI / Gemius. Mimo że jako jedyni ze ścisłej czołówki serwisów nie jesteśmy objęci badaniem site-centric Gemiusa (powoduje to niedoszacowanie statystyk naszego serwisu), również to renomowane badanie potwierdza naszą pozycję wicelidera.

Poniżej prezentujemy pięć najpopularniejszych serwisów o grach w Polsce (wg PBI / Gemius, grudzień 2018):

EG_tabela

Dziękujemy, że z nami jesteście!

eurogamer_pl_drugi_serwis_o_grach_w_polsce

Eurogamer.pl to dedykowany serwis o grach wideo, należący do międzynarodowej sieci Gamer Network (m.in. Eurogamer.net, USGamer, VG247, Rock Paper Shotgun i wiele innych), będącej częścią firmy ReedPOP - organizatora wielu cenionych imprez na świecie (m.in. PAX, ComicCon, Star Wars Celebration, EGX London). Polska edycja Eurogamera została uruchomiona w listopadzie 2012 roku.

Reklama

Skocz do komentarzy (79)

O autorze

Jerzy Daniłko

Jerzy Daniłko

Redaktor Naczelny

Jerzy jest redaktorem naczelnym Eurogamer.pl. Z serwisem współpracuje od początku, a w ostatnim czasie nadzorował pracę działu poradników. Relaksuje się gotując i jeżdżąc autem w długie trasy. Nie lubi nudy, zastojów i głośnych sąsiadów.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (79)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami