Anthem - gameplay prezentuje klasę śmigacza i legendarne kontrakty

Oraz uzbrojenie.

Przed weekendem twórcy Anthem zorganizowali kolejną internetową prezentację, podczas której pokazali między innymi jedną z klas kombinezonów bojowych - śmigacza (w oryginale Ranger).

Pancerz wyróżnia się zwinnością, umożliwiającą szybkie przemieszczanie się po polu walki i unikanie ataków przeciwników. Potrafi też zadawać duże obrażenia, choć autorzy radzą, by atakować wrogów krótkimi seriami.

Deweloperzy przedstawili również tak zwane legendarne kontrakty - powtarzalne zadania wyróżniające się wysokim poziomem trudności. Za wykonywanie tego rodzaju misji gracze otrzymają cenne nagrody.

Zobacz: Anthem - premiera i najważniejsze informacje

To nie wszystko, ponieważ zaprezentowano także arsenał, z którego użytkownicy skorzystają podczas zabawy. Wśród broni jest między innymi pistolet o niskiej szybkostrzelności, ale zadający duże obrażenia.

Anthem zadebiutuje 22 lutego na PC, PS4 i Xbox One. Nowy projekt studia BioWare jest nastawioną na sieciową rozgrywkę strzelanką z elementami RPG. Akcję osadzono w futurystycznym uniwersum, które zainteresowani zwiedzą w pojedynkę lub ze znajomymi.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami