Total War: Three Kingdoms - szpiedzy w nowym materiale z rozgrywką

Działanie agentów wywiadu.

Deweloperzy ze studia Creative Assembly opublikowali nowy gameplay z Total War: Three Kingdoms. W materiale twórcy gry przedstawiają działanie szpiegów, którzy pojawią się w produkcji.

Gracze otrzymają możliwość pozornego zwolnienia wybranego agenta, by mógł zostać zatrudniony przez inną frakcję. Podopieczny nadal będzie lojalny wobec swojego pierwotnego władcy, dostarczając informacji na temat przeciwnika.

Należy jednak uważać, ponieważ może dojść do sytuacji, kiedy szpieg w sekrecie postanowi odwrócić się od swojego dotychczasowego dowódcy. Wówczas przekazywane dane mogą być zafałszowane.

Zobacz: Total War: Three Kingdoms - premiera i najważniejsze informacje

Oczywiście również wrogie frakcje wyślą własnych szpiegów. Jeżeli zrekrutujemy jednostkę, która okaże się zdrajcą, ta zinfiltruje nasze szeregi i zyska dostęp do opcji zamordowania naszych podwładnych.

Total War: Three Kingdoms zadebiutuje 7 marca na PC. Gra zapowiada się na jedną z bardziej innowacyjnych i wyróżniających się odsłon historycznej serii. Dużych zmian doczekał się interfejs, a twórcy opracowali nawet dwa rodzaje kampanii - romantyczną i realistyczną.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami