Duże obniżki na Battlefield 5, AC Odyssey, FIFA 19 i więcej w RTV Euro AGD

PC, PS4 i Xbox One.

W sieci sklepów RTV Euro AGD ruszyła promocja na wybrane gry w wersji na PC i konsole. W obniżonej cenie kupimy między innymi Assassin's Creed Odyssey, Battlefield 5, FIFA 19 czy The Sims 4.

Promocja dotyczy też F1 2017, Just Dance 2019, DiRT 4, Far Cry 3 Classic Edition, PES 2019 oraz innych gier.

bf

Assassin's Creed Odyssey to najnowsza odsłona serii o zakapturzonych zabójcach. przenosimy się do antycznej Grecji, gdzie jako potomek spartańskiego króla Leonidasa - Aleksios lub Kassandra - eksplorujemy ogromny świat i wykonujemy dziesiątki różnorodnych zadań. Twórcy położyli nacisk na elementy RPG.

FIFA 19 zadowoli wszystkich miłośników piłki nożnej. Po utracie licencji na Ligę Mistrzów przez firmę Konami, rozgrywki trafiły do gry EA. Twórcy przygotowali też nowe imprezowe tryby i usprawnienia, jak możliwość wykonania precyzyjnego strzału.

Battlefield 5 to najnowsza część kultowej serii strzelanek sieciowych. Przenosimy się na fronty II wojny światowej, walcząc z innymi graczami lub biorąc udział w kampanii fabularnej. Gra otrzyma w przyszłości dużo darmowej zawartości - chociażby tryb battle royale.

W The Sims 4 można zrobić dosłownie wszystko - szczególnie dokupując dodatki do gry, polepszające doświadczenia i rozszerzające możliwości. Zdecydowanie nie jest to produkcja tylko dla dzieci.

Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami