Twórcy Fallout 76 banują graczy używających przedmiotów z „pokoju deweloperskiego”

Tymczasowo.

Twórcy Fallout 76 z firmy Bethesda poinformowali, że tymczasowo zablokują konta graczy korzystających z przedmiotów pochodzących z odkrytego niedawno „pokoju deweloperskiego”.

Wspomniane pomieszczenie służy autorom do testowania wyposażenia. Na planszy przechowywane są wszystkie elementy ekwipunku z produkcji, także te, które powinny zostać dodane w późniejszych aktualizacjach.

„Przyglądamy się kwestii używania przez graczy PC przedmiotów, które można zdobyć jedynie dzięki zewnętrznym narzędziom zapewniającym dostęp do zamkniętych obszarów. Dla zapewnienia integralności i stabilności gry, postaci oraz konta graczy korzystających z takiego wyposażenia będą tymczasowo zawieszane” - napisano we wpisie na Facebooku serii Fallout.

fallout_76_pokoj_dew
Przedmiotów z sekretnego pokoju nie można już wziąć

Zobacz: Fallout 76 - Poradnik, Solucja

W weekend Bethesda zmieniła położenie „pokoju deweloperskiego”, przy czym nadal można wejść do niektórych części pomieszczenia. Usunięto jednak opcję zabrania przechowywanych „skarbów”, co uniemożliwia wyniesienie ekwipunku.

Zdecydowana reakcja twórców to efekt faktu, że zdobyte przez graczy przedmioty pojawiły się na aukcjach internetowych i były wymieniane pomiędzy użytkownikami. To zaś negatywnie wpływało na ekonomię Fallout 76 i rozgrywkę.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami