Materiał z Days Gone przedstawia postapokaliptyczny świat

Ujawniono też edycje specjalne.

Koncern Sony opublikował pierwszy z materiałów przybliżających świat, w którym osadzono akcję Days Gone - zmierzającej na PS4 produkcji z przeciwnikami przypominającymi zombie.

W trakcie rozgrywki gracze zwiedzą różne tereny, w tym doliny oraz obszary z „pradawnymi wulkanami”. Pojawią się również gęste lasy, wąwozy z wąskimi szlakami oraz opuszczone zajazdy i miasteczka.

Otwarty świat gry podzielono na sześć regionów, a każdy wypełniono pozostawionymi punktami kontrolnymi, obozami ocalałych i zablokowanymi tunelami. Do przemieszczania się między lokacjami posłuży motocykl, choć zmienna pogoda wpłynie na prowadzenie pojazdu.

Jednocześnie ujawniono, że produkcja ukaże się w dwóch wersjach limitowanych. W skład wydania specjalnego wejdą metalowe pudełko (steelbook), ścieżka dźwiękowa na płycie i 48-stronicowy artbook od Dark Horse. Edycję kolekcjonerską uzupełniono dodatkowo o figurkę bohatera oraz zestaw łatek, 6 przypinek i 4 naklejek.

days_gone_kolekcjonerka
Days Gone - edycja kolekcjonerska

Zobacz: Days Gone - premiera i najważniejsze informacje

Days Gone zadebiutuje 26 kwietnia wyłącznie na PS4. Gracze wcielą się w Deacona - motocyklistę, który musi przetrwać w świecie opanowanym przez stwory przypominające zombie i wrogo nastawione frakcje.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami