Ukończenie Resident Evil 2 Remake jedną postacią zajmie około 10 godzin

Przejście gry drugim bohaterem powinno być krótsze.

Twórcy odświeżonego Resident Evil 2 ujawnili, ile czasu powinno zająć dotarcie do napisów końcowych produkcji. Ukończenie gry jedną z dwóch postaci potrwa około 10 godzin.

Informację przekazali reżyser i producent projektu - odpowiednio Kazunori Kadoi i Yoshiaki Hirabayashi. Panowie wzięli niedawno udział w prezentacji tytułu zorganizowanej w Dubaju, gdzie odpowiadali na pytania fanów (dzięki, Wccftech).

Deweloperzy jednocześnie podkreślili, że przejście tytułu drugim bohaterem zajmie mniej czasu. Wyjaśnili, że choć każdy protagonista otrzyma odrębny zestaw etapów, pojawi się wiele sekwencji wspólnych dla obu podopiecznych.

resident_evil_2_remake_dlugosc
Ukończenie gry jedną postacią zajmie 10 godzin

Zobacz: Resident Evil 2 (Remake) - premiera i najważniejsze informacje

Gra jest odświeżoną edycją tytułu z 1998 roku. Twórcy nie ograniczyli się do poprawienia oprawy graficznej, niemalże wszystkie elementy przygotowując od podstaw. Zmieniono na przykład perspektywę - wydarzenia ukazane są z kamery umieszczonej za plecami postaci.

Resident Evil 2 Remake zadebiutuje 25 stycznia na PC, PS4 i Xbox One. Od kilku dni dostępne jest demo, które pozwala zainteresowanym sprawdzić przykładowy fragment produkcji, ale jedynie przez 30 minut.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami