Przedstawiciele firmy Ubisoft poinformowali, że 7 lutego rozpoczną się zamknięte testy nastawionego na sieciową rozgrywkę The Division 2. Beta potrwa przez kilka dni - do 11 lutego.

Z wczesną wersją produkcji zapoznają się osoby, które złożyły zamówienie przedpremierowe na grę, a także użytkownicy wyłonieni spośród zarejestrowanych na oficjalnej stronie projektu. Strzelankę sprawdzą posiadacze PC, PS4 i Xbox One.

Jednocześnie opublikowano zwiastun fabularny tytułu. Materiał przedstawia między innymi Waszyngton, w którym osadzono akcję The Division 2 - graczom przyjdzie nie tylko bronić miasta, ale i zmierzyć się z nowym zagrożeniem.

Zobacz: The Division 2 - poradnik i najlepsze porady

W ubiegłym miesiącu przeprowadzono testy alpha, których celem było sprawdzenie infrastruktury sieciowej. Osoby mające okazję zagrać w grę chwalili produkcję, podkreślając, że jest lepsza od poprzedniej części.

Pełna wersja The Division 2 zadebiutuje 15 marca. Wydanie PC nie będzie dostępne na Steamie, a jedynie w Epic Games Store i na platformie Uplay.

Reklama

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Redakcja Eurogamer.pl

Piotrek zajmuje się w naszym serwisie głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Więcej artykułów od Piotr Bicki