Zwiastun Assassin's Creed Odyssey przypomina o premierze drugiego DLC

Spuścizna Cienia.

Dzisiaj na PC, PS4 i Xbox One zadebiutował drugi odcinek fabularnego rozszerzenia do Assassin's Creed Odyssey - Spuścizna Cienia. Firma Ubisoft opublikowała zwiastun przypominający o premierze DLC.

Epizod kontynuuje wydarzenia z poprzedniego rozdziału. Alexios lub Kassandra współpracują więc między innymi z Dariusem - pierwszym posiadaczem ukrytego ostrza, czyli słynnej broni stosowanej przez Bractwo Asasynów.

W odcinku gracze stają przed zadaniem zbadania blokady nałożonej przez Zakon Starożytnych na port w Achai. Muszą również uwolnić obywateli więzionych przez oficera wspomnianego ugrupowania.

W międzyczasie dziennikarze serwisu GameSpot opublikowali gameplay z rozszerzenia. Trwający 20 minut materiał prezentuje początek dodatku. Oczywiście nagranie zawiera spoilery.

DLC wchodzi w skład kampanii fabularnej o nazwie Dziedzictwo pierwszego ostrza. W planach jest jeszcze jeden epizod, którego dokładnej daty premiery na razie nie ujawniono, choć powinien ukazać się za około sześć tygodni.

Zobacz: Assassin's Creed Odyssey - Poradnik, Solucja

Twórcy przygotowują również kolejne duże rozszerzenie, także podzielone na rozdziały - Los Atlantydy. Szczegóły nie są znane, ale wiadomo, że gracze stawią czoła mitycznym stworom w zlokalizowanym pod wodą tytułowym mieście.

Niedawno Assassin's Creed Odyssey wzbogaciło się o system skalowania siły przeciwników, pozwalający ustalić, aby oponenci mieli zawsze ten sam poziom, co bohater. W styczniu gra otrzyma też inne darmowe treści, w tym dwie misje fabularne.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami