Nietypowa walka w Assassin's Creed Odyssey - gramy łucznikiem

Alternatywne podejście.

Assassin's Creed Odyssey to RPG akcji umożliwiające wybór sposobu gry - także prowadzenia walki. Całkowite zrezygnowanie z korzystania z broni białej na rzecz łuku i strzał może być ciekawym doświadczeniem.

Rozgrywka nabiera w tym przypadku innego kształtu - zamiast skracać dystans do wrogów, staramy się go zwiększać, eliminując po kolei kolejnych oponentów.

Inwestując odpowiednią liczbę punktów w umiejętności z kategorii Łowcy, całą grę można ukończyć wyłącznie za pomocą strzał, ponieważ nie ma walki, której nie da się wygrać w omawiany sposób.

Oprócz szeregu ataków dalekosiężnych oraz sprawdzających się na krótkim dystansie, Odyssey daje też możliwość wybrania opcji automatycznego wytwarzania strzał. Dzięki temu nie trzeba wychodzić do menu ekwipunku i przerywać walki.

Assassin's Creed Odyssey zadebiutowało 5 października 2018 roku na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami