Battlefield 5 w tym tygodniu z nowym trybem, pojazdami i broniami

Plus: traktor w trybie battle royale.

W ramach drugiego rozdziału Teatrów Wojny, czyli Uderzenia Pioruna, twórcy Battlefield 5 uzupełnią grę o nowy tryb, pojazdy, bronie i szereg pomniejszych usprawnień. Aktualizacja zostanie wprowadzona w tym tygodniu.

Podbój Drużynowy to wariacja na temat znanego trybu - lecz w pomniejszonej skali. Na polu walki spotkają się dwie 16-osobowe drużyny. Celem jest przejmowanie punktów i eliminowanie przeciwników.

Nowe bronie to pistolet maszynowy Zk-383 dla medyka, karabin samopowtarzalny Modelle 1944 dla szturmowca i karabin maszynowy M1922 dla klasy wsparcia. Do tego nowe czołgi i samolot.

Wprowadzono też kilka poprawek: po śmierci zobaczymy imię oprawcy w świecie gry, a kamera pozwoli zidentyfikować, skąd strzelał wrogi zawodnik. Usprawniono też wizualizację nadlatujących pocisków i błędy kierunkowego wskaźnika obrażeń.

Materiał wideo przypomina, że w lutym produkcja otrzyma tryb kooperacji, a w marcu wariant Firestorm. Z krótkiej zapowiedzi battle royale wynika, że gracze zasiądą za sterami ciągników.

Zobacz: Battlefield 5 - poradnik i najlepsze porady

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor  |  PrzemWan

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami